گروه فن آوری آلفا تکنولوژی فعالیت خود را در سال ۱۳۸۳ شروع کرده است و تا کنون در زمینه های بسیار مختلفی فعالیت داشته است. با تصمیم هیئت مدیره، سیستم های موقعیت یابی تبدیل به زمینه اصلی فعالیت گروه شده است. شرکت در زمینه های سیستم های مدرسه الکترونیک، مدیریت بیمارستان ، بورس و فرا بورس ، سیستم های پیام رسان، تلفتهای گویا دارای تجربیات ارزنده ای میباشد گروه فن آوری آلفا تکنولوژی با داشتن دفترهای واردات در شهرهای مرزی کشور به سادگی قادر به تولید، خرید و واردات تکتولوژیهای جدید روز دنیا میباشد.

ما دارای نمایندگی های فعال در سنندج ، تهران ، تبریز, شیراز، اصفهان، کرمانشاه، سلیمانیه، اربیل و دیگر شهرهای ایران و عراق میباشیم. در صورتی که دارای شرکتی فعال میباشید میتوانید درخواست همکاری خود را برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت درخواست شما بررسی گردد و در صورت تایید نمایندگی فروش و پشتیبانی محصولات مارا بگیرید.

 

اعضای تیم ردیاب آلفا

شرکت ردیاب آلفا توانسته است با گردهم آوردن افراد متخصص در زمینه های مختلف، خدمات جامع و کاملی را با بهترین کیفیت به شما ارائه دهد.

آقای نیکرفتار

     مدیرعامل

مهندس نیکرفتار

       مدیر فنی

مهندس شریفی

   مهندس نرم افزار

خانم ابراهیم زاده

       مدیر تبلیغات

خانم ابراهیمی

   کارشناس فروش

خانم شاه ویسی

     حسابدار

خانم کریمی

کارشناس تولید محتوا

حوزه های فعالیت شرکت

car1

ردیابی خودرو شخصی

ارائه کننده تجهیزات و اپلیکیشن جهت ردیابی خودرو های شخصی و همچنین ردیابی فرزندان و افراد سالمند جهت اطمینان از حفظ سلامت آنها

fleet

مدیریت ناوگان

ارائه دهنده راهکارهای نوین در زمینه مدیریت ناوگان حمل و نقل برای شرکتهایی که تعداد خودرو بالایی دارند.

pet

ردیابی افراد و حیوانات

ارائه کننده سایت ردیابی جهت مدیریت پرسنلی که خارج از مجموعه در حال انجام ماموریت هستند

برخی از مشتریان ما

مشتریان ردیاب آلفا