ضوابط و شرایط استفاده از محصولات آلفا

تعاریف و مفاهیم:

۱. شرکت: شرکت مهندسین ردیابی بینا با نشان تجاری آلفا یا سایر تامین‌کنندگان مشخص شده توسط این شرکت.
۲. کاربر: شخصیت حقیقی یا حقوقی که مجوز نصب دستگاه ردیاب بر روی خودرو را صادر نموده و کاربر/کاربران نرم‌افزارهای آلفا توسط وی تعیین می‌گردند.
۳. نماینده: شخصیت حقیقی یا حقوقی نصب‌کننده دستگاه بر روی وسیله‌ نقلیه.

ضوابط و شرایط استفاده

بدینوسیله، اپلیکیشن‌های تلفن‌همراه و نرم‌افزارهای آلفا که به منظور افزایش امنیت دارایی‌های کاربران طراحی و توسعه گشته و تحت ضوابط و شرایط مشخص شده به شرح ذیل در اختیار کاربران قرار داده می‌شود. ضروری است پیش از استفاده از محصولات و خدمات آلفا، این شروط به دقت مطالعه گردند. استفاده از این محصولات به منزله قبول تمامی شرایط ذیل بوده و هرگونه ادعا و یا اعتراض آتی در این خصوص را بلااعتبار می‌نماید. لازم به ذکر است ممکن است شرکت شرایط استفاده از محصولات آلفا را در طول زمان تغییر دهد. این تغییرات در کانال‌های اطلاع‌رسانی رسمی آلفا اعلام خواهد شد و در این مکان نیز بروزرسانی‌های لازم انجام خواهد شد. صرف ادامه استفاده کاربر از محصولات و خدمات آلفا، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلقی می‌گردد.

توجه: هرگونه علامت، عدد، کلمه، تصویر و یا نشان الکترونیک که مثبت هویت امضاکننده باشد و به این سند یا سایر اسناد صادره در این زمینه ملحق شود به منزله امضای الکترونیک و همانند امضای دست نویس واجد اعتبار خواهد بود و امضاکننده را مفاد سند ملتزم می‌نماید.

 

تعهدات و خط مشی رازداری

با توجه به نیاز به نصب سخت‌افزار دارای سیم‌کارت در درون وسیله‌نقلیه به منظور ایجاد قابلیت استفاده از خدمات نرم‌افزاری آلفا، شرایط و قوانین ذیل در خصوص استفاده از سخت‌افزار و نرم‌افزار آلفا برقرار می‌باشد:

۱. کاربر متعهد می‌گردد مسئولیت کامل استفاده از سیم‌کارت داخل دستگاه را بر عهده گرفته و شرکت یا نماینده مسئولیتی در قبال نوع کارکرد سیم‌کارت به کار رفته نخواهند داشت.
۲. کاربر متعهد می‌گردد مالک وسیله‌نقلیه‌ای که دستگاه ردیاب بر روی آن نصب می‌گردد بوده و یا دارای اختیارات تام از مالک وسیله‌نقلیه می‌باشد. در همین راستا هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عواقب استفاده از ویژگی‌های دستگاه همانند رصد موقعیت وسیله‌نقلیه و یا ارتباط صوتی با دستگاه متوجه شرکت و یا نماینده نخواهد بود.
۳. شرکت متعهد می‌گردد کلیه داده‌های ذخیره شده در سرورها، شامل داده‌های مکانی و سایر داده‌های مرتبط با دستگاه ردیاب و یا اطلاعات کاربر، تنها به منظور انجام امور پشتیبانی و ارائه خدمات به کاربر مورد استفاده قرار گرفته و در اختیار افراد حقیقی و حقوقی ثالث مگر با دستور مراجع ذیصلاح قانونی قرار نخواهد گرفت.

۴. کاربر متعهد می‌گردد محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت تنها برای موارد معتبر و قانونی مورد استفاده قرار گیرند. طبیعی است در صورت استفاده غیرقانونی از محصولات مذکور مسئولیتی متوجه شرکت و یا نماینده نخواهد بود.

۵.کاربر متعهد می‌شود از زمان نصب دستگاه روی وسیله نقلیه و راه‌اندازی نرم‌افزار، از تمامی امکانات دستگاه و نحوه استفاده از آن‌ها با استفاده از روش‌های ارائه‌شده توسط شرکت (همچون تماس پشتیبانی، مطالعه دفترچه راهنمای دستگاه، ویدیوهای آموزشی …) اطلاع یافته و از این امکانات با رضایت و آگاهی کامل استفاده کند. بدیهی است که در صورت وقوع هرگونه مشکل که ناشی از عدم آگاهی از کارکرد سیستم باشد، مسئولیتی بابت خسارات و هزینه‌های احتمالی ایجادشده متوجه شرکت نخواهد بود.

۶.کاربر متعهد می‌شود پس از تهیه و راه‌اندازی دستگاه ردیاب، جهت به‌کارگیری دستگاه از اپلیکیشن‌های تلفن همراه و نرم‌افزارهای ارائه‌شده توسط شرکت استفاده کند. بدیهی است که در صورت عدم استفاده از نرم‌افزارهای مذکور، شرکت مسئولیتی بابت پشتیبانی و پیگیری مشکلات کاربر نخواهد داشت.

۷.شرکت مسئولیتی در خصوص محل و کیفیت نصب، نحوه بهره‌برداری، محدودیت‌های ذاتی و عملیاتی استفاده از دستگاه‌ها و نرم‌افزارها و خسارات احتمالی ایجاد‌شده روی دستگاه یا وسیله نقلیه که ناشی از هریک از موارد مذکور باشند، نخواهد داشت.

۸.مسولیت هرگونه اطلاعات و مواردی که به شرکت ارسال خواهد شد بر عهده مالک یا کاربر بوده و شرکت مسولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

۹. شرکت در جهت حفظ، نگهداری و بازیابی اطلاعات کاربر تلاش خواهد کرد لکن وظیفه حفظ و نگهداری از اطلاعات دریافتی اعم از مسیرها و داده های ردیاب برعهده کاربر خواهد بود و شرکت مسولیتی در این زمینه نخواهد داشت.