نماینده ردیاب آلفا در سراوان

محمد صادق سپاهی سرجو

نمایندگی ردیاب آلفا
  • تاریخ شروع فعالیت: سال ۱۳۹۳
  • تماس: ۰۹۱۲۰۹۱۰۸۸۱
  • آدرس: بلوچستان ، شهرستان سراوان ، خیابان قدس ، یدکی صالح

آقای محمد صادق سپاهی، نمایندگی ردیاب آلفا در شهر سراوان، در زمینه فروش و عرضه خدمات شرکت ردیاب آلفا مشغول به کار می باشند. این شرکت پیشرو در زمینه فناوری های ردیابی و کنترل از راه دور برای مشتریان فعالیت می‌کند. آقای سپاهی  با بیش از ۴ سال تجربه در این صنعت، در راس یک تیم حرفه‌ای از کارشناسان، وظیفه معرفی و فروش محصولات و خدمات متنوع شرکت از جمله دستگاه‌های ردیاب خودرو، کامیون، موتورسیکلت، کودکان و سالمندان را در سطح شهر سراوان و مناطق اطراف بر عهده دارد. علاوه بر فروش، وی و همکارانش آموزش‌های لازم برای استفاده صحیح و بهینه از این راهکارهای پیشرفته ردیابی را نیز ارائه می‌دهند.

وی با تیم متخصص خود، راهکارهای نوآورانه ردیابی را برای مشتریان شرکتی و خانگی ارائه می دهد و آنها را در استفاده بهینه از این فناوری های پیشرفته یاری می رساند.

صالح یدک در زمینه ی فروش و نصب انواع لوازم یدکی و امنیتی خودرو در استان سیستان و بلوچستان فعالیت داشته و مفتخر هستیم به عنوان نمایندگی  ردیاب خودرو آلفا  در زمینه سیستم های امنیتی خودرو فعالیت میکنیم…
فروش و نصب در فروشگاه با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در اجناس و نصب صورت خواهد گرفت . صالح یدک در تمامی زمینه ی های ایمن سازی خودرو، لوکس، نوسازی و تیونینگ در خدمت شما عزیزان می باشد.

خوشبختانه با پشتیبانی قوی و تعهد به ارائه خدمات مشتری مداری، شرکت ردیاب آلفا توانسته جایگاه ویژه‌ای در منطقه کسب کند. برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما با نمایندگی ردیاب آلفا در شهر خود تماس بگیرید.