مقاله

دستگاه ردیاب دارای شنود خودرو امنیت بیشتر

امنیت کامل با دستگاه ردیاب دارای شنود خودرو

تکنولوژی همواره در ایجاد رفاه برای انسان موثر بوده است. یکی از این فناوری هایی که در سال های اخیر کاربرد فراوانی داشته است ردیاب هایی با قابلیت شنود است که می توانند صداهای اطراف خود را ضبط و همچنین برای سرور ارسال کنند. اگر می خواهید هر چه بیشتر با دستگاه ردیاب دارای شنود و این فناوری آشنا شوید پس تا پایان این مقاله با ماهمراه باشید.

آشنایی با ردیاب شنود دار

ردیاب شنود دار وسیله ای است که علاوه بر موقعیت یابی توانایی شنود صدا های اطراف را نیز دارد، و این قابلیت به وسیله میکروفن کوچکی که در این ردیاب ها قرار داده شده به دست آمده است.

این دستگاه قادر است که صداهای اطراف را با کیفیت عالی ضبط کند و در صورت وصل بودن به سرور در لحضه همه صداهای ضبط شده را به گیرنده برساند.

مهم ترین کاربرد های دستگاه ردیاب دارای شنود خودرو

جی پی اس یک ابزار کارآمد است که امنیت خودرو را تامین می کند، دستگاه شنود نیز آپشن مهمی محسوب می شود و کارایی ردیاب ها را بالاتر می برد. ردیاب های شنود دار کاربرد های بسیار وسیعی دارند که در این مقاله به چند مورد از آن اشاره می کنیم.

 

مهم ترین کاربرد های دستگاه ردیاب شنود دار

ردیاب شنود دار ابزاری کاربردی در جلوگیری از سرقت خودرو

احتمالا تا به حال خبر هایی در مورد به سرقت رفتن خودرو شنیده اید این نوع سرقت ها ضرر های مالی فراوانی برای صاحب خودرو به همراه دارد، بیشتر افراد اولین خط دفاعی برای جلوگیری از سرقت را استفاده از دزدگیر ماهواره ای خودرو می دانند، این روش کارایی دارد اما کافی نیست.

امنیتی که ردیاب برای جلوگیری از به سرقت رفتن خودرو ایجاد می کند بی نظیر است به خصوص اگر در ساخت آن از دستگاه شنود نیز استفاده شده باشد، زیرا اگر توانایی شنیدن صداهای اطراف را داشته باشید سریع تر می توانید خودرو را پیدا کنید.

همچنین در مواقعی که در خودرو مورد حمله سارقین قرار بگیرید به کمک صداهای ضبط شده پلیس می تواند مجرم را به راحتی شناسایی و دستگیر کند.

جلو گیری از سرقت موتور سیکلت با ردیاب شنود دار

اغلب سارقین ترجیح می دهند که بیش تر موتور سیکلت و دوچرخه را به سرقت ببرند زیرا روشن کردن و حمل آن بسیار ساده است. از طرفی زنجیر و قفل هایی که به آن ها وصل می شود را سارق به آسانی می تواند بشکند.

استفاده از ردیاب بهترین راه جلو گیری از سرقت موتور سیکلت و دوچرخه است و مهم تر آن که ردیاب ها قابلیت شنود صداهای اطراف را دارند و به همین دلیل پیدا کردن وسیله به سرقت رفته سریع تر صورت می پذیرد، این ردیاب ها به آسانی به بدنه موتور وصل می شوند و قابل شناسایی نیز نیستند.

جلو گیری از سرقت موتور سیکلت با ردیاب شنود دار

محافظت از اعضای خانواده با ردیاب های شنود دار

یکی از دغدغه های اصلی خانواده هایی که پدر و یا مادر سالمند دارند ترس از گم شدن آن هاست زیرا هنگامی که این افراد وارد جامعه می شوند به خصوص اگر بیماری آلزایمر نیز داشته باشند  در بیش تر موارد دیگر قادر به پیدا کردن آدرس منزل خود نخواهند بود و همین اتفاق ممکن است باعث بروز صدماتی به آن ها شود، همین نکته هم در مورد والدینی که فرزند کوچک دارند صدق می کند.

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی این مشکل با ردیاب های شنود دار حل شده است، زیرا این دستگاه ها علاوه بر موقعیت یابی دقیقی که هر لحضه از مکان کاربر مخابره می کنند قادر خواهند بود که صداهای اطراف را نیز ضبط کنند و در صورت اتصال به سرور صدا ها را مخابره کنند و این امر سرعت کمک رسانی را سریع تر خواهد کرد.

میکروفن مخفی بهتر است یا ردیاب شنود دار؟

خرید و یا تهیه ردیاب شنود دار همان مثال بارز با یک تیر دو نشان است زیرا علاوه بر داشتن دستگاهی که صداها را ضبط و ارسال می کند می توانید همزمان از موقعیت مکانی فرد مورد نظر نیز آگاهی داشته باشید در حالیکه تهیه میکروفن مخفی به شما تنها امکان شنیدن صداهای اطراف را می دهد.

میکروفن مخفی بهتر است یا ردیاب شنود دار؟

نتیجه گیری

همان طور که مطالعه کردید استفاده از ردیاب خودرو شنود دار کمک بسیاری به جلو گیری از سرقت کرده همچنین این آپشن در نجات جان انسان ها و حتی حیوانات نیز بسیار موثر واقع شده است پس خرید آن را به شما پیشنهاد می کنیم .

2 دیدگاه در “دستگاه ردیاب دارای شنود خودرو امنیت بیشتر

  1. ردیاب و شنود خودرو روش‌هایی هستند که می‌توانند به شما کمک کنند تا خودروی خود را در هر زمان و مکانی پیدا کنید، همچنین اطلاعات مفیدی راجع به حالت‌های رانندگی، سرعت و مسیر خودرو دریافت کنید. با نصب ردیاب و شنود خودرو، از امنیت بیشتر در رانندگی خود لذت ببرید.

    1. آرزو نادری گفت:

      بله همینطوره ممنون از نظر مفیدتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *