ردیاب شخصی و حیوانات, مقاله

حیوان خانگی گمشده را چگونه پیدا کنیم؟

ردیاب مناسب حیوان خانگی

اگر در حال خواندن این مطلب هستید احتمالا یک حیوان خانگی در خانه خود دارید. من هم یک حیوان خانگی دارم. بنابراین به من اعتماد کنید، من دقیقاً می دانم که چقدر در مورد ایمن نگه داشتن حیوان خانگی خود مضطرب هستید. یافتن حیوانات گمشده یکی از پرچالش­ ترین اتفاقات برای سرپرستهای حیوانات خانگیست. و شاید یکی از بدترین اتفاقاتیست که میتواند برای  ما و حیوان خانگی­مان بیفتد.

مهم نیست که حیوان خانگی شما چقدر آموزش دیده باشد. همیشه این احتمال وجود دارد که هنگام پیاده روی راه بازگشت به خانه را گم کند. و چه چیزی بدتر از آن است که ندانید حیوان خانگی شما کجاست؟

آیا لازم است برای حیوان خانگی ردیاب بخریم؟

برای صاحبان حیوانات خانگی هیچ چیز مهم تر از امنیت آن ها نیست و همیشه نگران هستند که چگونه از آن ها محافظت کنند. خوشبختانه با پیشرفت فناوری، ردیابی و پیدا کردن حیوانات خانگی دیگر به دشواری قبل نیست. شما با یک قدم محافظتی کوچک میتوانید از مکان آنها مطلع شوید. بدون اینکه دور از دسترس شما سرگردان شوند. ردیاب حیوانات یکی از ردیابهای ماهواره ای است. که جهت ردیابی حیوانات اهلی و خانگی طراحی و ارائه شده است.

یکی از مهم ترین مزایای ردیاب حیوانات آرامش خاطری است که به صاحبان حیوانات خانگی میدهد. تا در هر زمانی بتوانند از طریق تلفن همراه خود مکان دقیق حیوان خانگی خود را بیابند. ردیاب حیوانات به سادگی به حلقه قلاده حیوانات شما متصل می­شود. و به جهت وزن کم و ابعاد کوچک به هیچ وجه باعث آزار حیوان خانگی شما نخواهد شد.

اجازه دهید بهترین ردیاب حیوانات خانگی را برای شما معرفی کنیم. که میتواند به شما کمک کند از دوست دوست داشتنی خود با خیال راحت نگهداری کنید.

مدل پیشنهادی آلفا برای حیوان خانگی شما:

ردیاب آلفا مدل ۶۰۱ :

این ردیاب فوق العاده به پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا مجهز میباشد. به شما امکان میدهد در هر فاصله ای که باشید حرکت حیوان خانگی خود را زیرنظر بگیرید. فقط کافیست با قرار دادن یک سیمکارت داخل ردیاب آن را به قلاده حیوان خانگی خود وصل کنید. و سپس آن را روی اپلیکیشن ردیاب آلفا فعال کنید تا بدانید دقیقا کجا هستند. این ردیاب به سادگی به حلقه قلاده حیوانات شما متصل میشود. و به جهت وزن کم و ابعاد کوچک به هیچ وجه باعث آزار حیوانات خانگی شما نخواهد بود

بهتر است بدانید کیفیت و عملکرد اپلیکیشن در ردیاب ها متفاوت اند. برخی برنامه ها فقط گزینه های اصلی ردیابی را به شما می دهند. در حالیکه شما با استفاده از اپلیکیشن ردیاب آلفا از گزینه های زیادی برای شخصی سازی دستگاه استفاده کنید. همچنین برخی ردیاب ها دارای راهنمای خوب و پشتیبانی عالی از مشتری هستند در حالیکه برخی دیگر چندان کاربر پسند نیستند.

قابلیت ها و امکانات مهم ردیاب حیوان خانگی:

  1. قابلیت شنود صدای محیط: قابلیت شنود صدای محیط یکی از مهم ترین امکانات ردیاب حیوانات است. شما میتوانید با تماس گرفتن با سیم کارت دستگاه صدای محیط را شنود کرده. و با شنیدن صدای حیوان از حالش باخبر شده و به صدای محیطی که در آن قرار دارد دسترسی داشته باشید.
  2. قابلیت تعیین منطقه امن: از قابلیتهای مهم ردیاب مدل ۶۰۱ آلفا امکان تعیین منطقه امن برای حیوان خانگیتان است. به این ترتیب که شما میتوانید از طریق کدهای دستوری. یک محدوده مشخص را روی نقشه برای حیوان خانگی خود به عنوان منطقه امن ایجاد کنید. تا اگر سگ یا گربه شما از محدوده تعیین شده خارج شد. به سرعت پیام هشدار خروج توسط ردیاب متصل به قلاده حیوان برای شما ارسال میشود.
  3. سنجش سرعت: اگر اسبی دارید و میخواهید سرعت و چابکی آن را بسنجید. میتوانید با نصب یک ردیاب ۶۰۱ آلفا و نصب اپلیکیشن ردیاب آلفا سرعت آن را داخل برنامه مشاهده کنید.

نتیجه گیری:

فراموش نکنید در خرید ردیاب حیوانات به طراحی آن نیز توجه کنید. ردیاب حیوانات باید سبک و کم حجم باشد تا باعث ایجاد حساسیت و آزار حیوان نشود. با یاد داشته باشید که خرید یک ردیاب مناسب برای ردیابی کردن حیوانات شما بسیار کارآمد است. و به شما این امکان را می­دهد بدون نگرانی در زمان گم شدن حیوان خانگی خود. با استفاده از فناوری GPS ردیاب آلفا سریعا موقعیت جغرافیایی حیوان خانگی خود را ببینید. قیمت ردیاب حیوانات با توجه به مدل و امکانات آن متفاوت است و یک فاکتور مهم محسوب می­شود. شما میتوانید با توجه به میزان هزینه خود و قابلیت­های مدنظرتان مناسب ترین مدل را با مشاوره کارشناسان فروش آلفا دریافت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *