مقاله

گارانتی و خدمانت پس از فروش ردیاب های مغناطیسی

گارانتی و خدمانت پس از فروش ردیاب های مغناطیسی

امروزه با استفاده از ردیاب می توانید از موقعیت مکانی خودرو خود اطلاع داشته باشید و دیگر نگران به سرقت رفتن خودرو نباشید. ردیاب انواع مختلفی دارد که شما نسبت به نیاز و میزان بودجه ای که دارید این ردیاب ها را انتخاب می کنید. یکی از کاربردی ترین ردیاب ها، ردیاب مغناطیسی است. بهتر است ردیابی را انتخاب کنید که دارای گارانتی باشد تا در صورت ایجاد مشکل در سریع ترین زمان بتوانید مشکل را حل کنید. اگر می خواهید درباره گارانتی و خدمانت پس از فروش ردیاب های مغناطیسی اطلاعاتی را کسب کنید تا پایان با ما همراه باشید.

نکاتی که باید در هنگام خرید ردیاب مغناطیسی به آن ها توجه کنید

  • به گارانتی و خدمات پس از فروش ردیاب های مغناطیسی توجه داشته باشید.
  • ردیاب خودرو باید دقت ردیابی خوبی داشته باشد.
  • میزان حافظه داخلی ردیاب را چک کنید.

به گارانتی و خدمانت پس از فروش ردیاب های مغناطیسی توجه داشته باشید

ردیاب محصولی نیست که بعد از خریدن آن تنها در زمان آسیب دیدگی و یا سوختگی محصول نیاز به استفاده از خدمات پس از فروش آن داشته باشید. بلکه ردیاب خودرو نیاز به پشتیبانی و گارانتی به صورت حرفه ای دارد. پیشنهاد می کنیم ردیاب های خودرو را از شرکت های معتبر تهیه کنید. ردیاب ها همواره برای دریافت اطلاعات به یک سرور نیاز دارند به همین دلیل ردیاب باید از گارانتی و پشتیبانی خوبی بهره مند باشد. خدمات پشتیبانی ردیاب های آلفا این قابلیت را دارند.

خرید ردیاب هایی که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است دارای قیمت بالاتری می باشد. اما این ویژگی را دارد تا در صورت آسیب توسط افراد متخصص در این زمینه در سریع ترین زمان مشکل را حل می کنند و شما دیگر هزینه زیادی را برای تعمیر و تعویض ردیاب متحمل نمی شوید.

ردیاب خودرو باید دقت ردیابی خوبی داشته باشد

تمامی ردیاب ها دارای درصدی خطا در هنگام ردیابی می باشند اما این درصد نباید زیاد باشد. اختلاف ۵ متر برای ردیاب های خودرو عدد مناسبی است و برد دقیقی به حساب می آید. باید به این نکته توجه کنید که این میزان خطا باید متناسب با ردیاب شما باشد. به عنوان مثال ردیاب شخصی باید دقت بیشتری داشته باشد. در نتیجه در هنگام خرید ردیاب مغناطیسی باید به مقدار خطا و دقت ردیاب توجه کنید.

میزان حافظه داخلی ردیاب های مغناطیسی را چک کنید

ردیاب خودرو دارای حافظه داخلی می باشد در برخی از ردیاب ها امکان نصب حافظه جانبی نیز وجود دارد و بعد از خرید ردیاب شما می توانید خودرو خود را ردیابی کنید. اطلاعاتی که ردیاب خودرو در اختیار مالکان خودرو قرار می دهد به شرح زیر است:

  • موقعیت دقیق جغرافیایی خودرو
  • ورود و خروج خودرو از محدوده تعیین شده
  • عبور از سقف سرعت تعیین شده برای خودرو
  • مسیرهای طی شده خودرو

این اطلاعات با توجه به میزان حافظه داخلی ردیاب می تواند تا ۳ سال نگهداری شود. ثبت و نگهداری اطلاعات وظیفه حافظه داخلی در زمانی است که ردیاب دارای آنتن دهی مناسبی نباشد. در این حالت تمام اطلاعات در حافظه داخلی ثبت می شود و زمانی که خودرو در منطقه با پوشش مناسب قرار گرفت تمام اطلاعات برای مالک خودرو ارسال می شود. در نتیجه در هنگام خرید ردیاب باید به حافظه داخلی ردیاب توجه کنید.

ردیاب مغناطیسی دارای چه مزیت هایی است؟

دارای آهنربای قدرتمند:

ردیاب های مغناطیسی دارای آهنربای مغناطیسی بسیار قدرتمند است و قابلیت اتصال بسیار خوبی دارد این ردیاب ها به راحتی از خودرو جدا نمی شوند.

دارای شارژ باتری بسیار خوب است:

ردیاب های مغناطیسی دارای باتری های قدرتمندی هستند و با شارژ کردن ردیاب تا مدت ها نیازی به شارژ دوباره باتری نمی باشد.

ضدآب و ضد گرد وغبار است:

ردیاب مغناطیسی از ورود هرگونه آب و گرد و غبار عایق است و ردیاب دچار آسیب نمی شود.

برای موبایل و کامپیوتر نرم افزار دارد:

شما می توانید نرم افزار ردیاب را بر روی موبایل و کامپیوتر خود نصب کنید و خودرو خود را ردیابی کنید.

نیاز به سیم کشی ندارد:

ردیاب های مغناطیسی نیازی به سیم کشی ندارد و فقط نیاز به شارژ کردن باتری برای استفاده است.

نصب آن سریع و راحت است:

ردیاب های مغناطیسی دارای آهنربای بسیار قدرتمندی است و نصب این ردیاب ها به راحتی و در سریعترین زمان صورت می گیرد. ردیاب مغناطیسی را می توانید در ماشین جاسازی کنید تا سارقان امکان دسترسی به آن را نداشته باشند.

دارای اندازه کوچکی است:

به دلیل اندازه کوچکی که ردیاب های مغناطیسی دارند مخفی کردن این ردیاب ها کار سختی نیست و نیازی به سیم کشی نیز ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *