مقاله

نگاهی به ویژگی ها و مشخصات فنی ردیاب شخصی بدون نصب

نگاهی به ویژگی ها و مشخصات فنی ردیاب شخصی بدون نصب

حس امنیت با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست، امروزه ابزارهای زیادی برای ایجاد حس امنیت به کمک ما آمده اند که یکی از آن ها ردیاب شخصی است. ممکن است از خود بپرسید ردیاب های شخصی چگونه در ایجاد امنیت نقش دارند؟ و ما در ادامه این مقاله سعی می کنیم سوال شما را به خوبی پاسخ دهیم.  اگر می خواهید بدانید استفاده از ردیاب شخصی بدون نصب برای چه افرادی مناسب است و همچنین با ویژگی ها و کاربرد ردیاب های شخصی هر چه بهتر  آشنا شوید پس  بهتر است با ما همراه شوید.

ردیاب شخصی بدون نصب چیست؟

با پیشرفت تکنولوژی نوعی از ردیاب های مخفی تحت عنوان ردیاب های شخصی بدون نصب ساخته شده اند. این ردیاب ها به آسانی می توانند به لباس و کیف و کفش یا هر چیز دیگری وصل شوند و با سیستم موقعیت یابی قدرتمند خود مکان دقیق افراد را مخابره کنند.

ردیاب شخصی بدون نصب چیست؟

ویژگی فنی ردیاب های شخصی بدون نصب

ردیاب های شخصی بدون نصب مجهز به سیستم GPS و GSM  برای مکان یابی دقیق افراد هستند، این ردیاب ها ضد ضربه و ضد آب ساخته می شوند و در شرایط سخت نیز محیطی کارایی فوق العاده ای دارند. این ردیاب ها عموما قابلیت شنود صداهای اطراف را دارند و در مواقعی که پوشش آنتن دهی ضعیف است نیز می توانند مکان فرد را مخابره کنند.

منبع تغذیه این ردیاب ها از باتری لیتیمی ۱۰۰۰ میلی امپر تشکیل یافته که با هر بار شارژ آن می توان به مدت تقریبا یک سال از آن استفاده کرد بدون اینکه خاموش شود و از کار بیوفتد. راه اندازی این دستگاه به تخصص خاصی احتیاج ندارد و همچنین  با اپلیکیشنی که در سیستم آن وجود دارد می توان ردیاب را به آسانی به سرور وصل کرد.

 

مزیت ردیاب شخصی بدون نصب

مزیت ردیاب شخصی بدون نصب

  • اندازه کوچک

این ردیاب ها در اندازه های کوچک ساخته می شوند و می توان آن را در جیب یا لباس و یا کیف جاسازی کرد، به طور مثال می توانیم این ردیاب را به کیف مدرسه کودک خود وصل کنیم و از موقعیت مکانی او با خبر شویم و یا آن را برای کارمندان شرکت خود به کار بریم و فعالیت آن ها زیر نظر داشته باشیم.

 

  • ایجاد منطقه سبز

یکی از ویژگی هایی که این وسیله را بسیار منحصر به فرد کرده است ایجاد منطقه امن است به این معنا که شما برای ردیاب منطقه امنی را تعریف کرده و محدوده آن را نیز مشخص می کنید و در صورتی که والدین سالمند شما و یا فرزندانتان از آن محدوده فراتر روند پیام هشدار برای شما ارسال می شود.

  • کلید SOS

ردیاب های شخصی بی شک سیم کارت خور هستند ومی توان شماره افرادی که همیشه می توانند در دسترس باشند را ذخیره کرد، تا هنگامی که کاربر احساس خطر کرد با فشردن این دکمه پیام هشدار به ‌سرعت برای این مخاطبین ارسال شوند و آن ها نیزهر چه سریع به کمک او بشتابند.

  • هشدار سرعت

از ویژگی های دیگری که این وسیله را بیش از پیش محبوب و پرفروش کرده آپشن هشدار سرعت است به این گونه که شما محدوده معینی سرعت را برای این ردیاب تعریف کرده و آن را در ماشین قرار می دهید، چنانچه سرعت ماشین از آن محدوده فراتر رود پیام هشدار برای گوشی شما ارسال خواهد شد. این ویژگی بیش تر برای والدینی که برای اولین بار به فرزند خود اجازه رانندگی می دهند کاربرد دارد و از وقوع حادثه جلو گیری می کند.

قیمت ارزان ترین ردیاب شخصی بدون نصب

ردیاب های شخصی بدون نصب در انواع کابل شارژ و پرسنلی و یا گردنبندی ساخته می شوند و بر اساس کیفیتی که دارند و اینکه ساخته چه کمپانی هستند به تبع قیمت متفاوتی نیز خواهند داشت. البته باید توجه داشت که ارزان ترین و گران ترین ردیاب های شخصی کارایی مخصوص به خود را دارند و با هر قیمتی که باشد بسیار به صرفه هستند.

قیمت ارزان ترین ردیاب شخصی بدون نصب

نتیجه گیری

ردیاب مانند هر وسیله ای با پیشرفت علم ویژگی های جدیدی به آن افزوده شده که کارایی آن را بیش تر و به صرفه تر کرده است. ردیاب های شخصی بدون نصب و همچنین ردیاب خودرو از پرکاربردترین نوع ردیاب های ساخته شده تا کنون هستند که علاوه بر حفظ مال باعث حفظ جان انسان ها نیز گردیده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *