مقاله

ارزان ترین ردیاب های موتور سیکلت

ارزان ترین ردیاب های موتور سیکلت

از زمان های بسیار دور تا امروز وسایل نقیله مختلفی به زندگی انسان ها راه پیدا کرد. بسیاری از وسایل نقلیه به دلیل کار آمد نبودن از چرخه تولید حذف شدند. اما دراین  میان موتور سیکلت ها و خودرو جای خود را نیز  حفظ کردند. این دو وسیله جز پر طرفدارترین وسیله نقلیه بودند که با پیشرفت علم و تکنولوژی بروز تر و کامل تر نیز شدند. از طرفی با توجه به سرقت آسان موتور سیکلت استفاده از ردیاب های موتور سیکلت میتواند از این کار جلو گیری کند.

قابل توجه است که در میان انواع وسیله نقلیه برخی بر این باورند که استفاده از موتورسیکلت ها دارای لذت خاصی می باشد.

شایان به ذکر است که علاوه بر علاقه به موتور سواری  مواردی هستند که موجب شده استفاده از موتور سیکلت بر سایر وسایل نقلیه برتری داشته باشد. مانند قیمت مناسب تر، به دلیل وزن کمتر امکان جابجایی راحتری دارد، حمل و نقل با سرعت بالاتر و راحت تر در شهرهای بزرگ مثل تهران، اصفهان، شیراز و… که حجم ترافیک بالایی دارند.

ردیاب برای موتورسیکلت

با توجه به بالا رفتن تقاضا برای خرید موتور سیکلت قیمت این وسیله  نقلیه به تدریج بالا تر رفته است. از این رو برای صاحبان موتور سیلکت این دغدغه ایجاد شده است که چطور از این وسیله خود محافظت بیشتری کنند زیرا موتور سیکلت ها از نظر امنیت بسیار ایمنی کمتری دربرابر سارقان نیز دارد.

یکی از روش های کار امد و مناسب برای  بالابردن امنیت و حفاظت از موتور سیکلت استفاده از ردیاب موتور سیکلت نیز می باشد.

شایان به ذکر است که بجز حفظ امنیت موتورسیکلت برخی از مشاغل مثل پیک های موتوری به مشاهده موقعیت مکانی  موتور سوار احتیاج دارند. در واقع بسیاری از شرکت های پیک موتوری به کنترل و بررسی پیک های خود احتیاج دارند. که با استفاده از ردیاب این امکان برای آن ها فراهم نیز میشود.

ردیاب برای موتورسیکلت

انواع ردیاب های موتور سیکلت

امروزه با توجه نیاز افراد ردیاب های مختلفی برای موتور سیکلت نیز در بازار وجود دارد.

یکی از این ردیاب ها ردیاب مدل x0می باشد که این نوع ردیاب هم برای موتور سیکلت و هم برای خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع یک نوع ردیاب خودرویی نیز می باشد.

این نوع ردیاب یک ردیاب در ابعاد کوچک می باشد که دارای قابلیت سخت افزاری نیزاست. همچنین دارای دوآنتن داخلی به نام gnss.gsm هستند.دارا بودن منبع  تغذیه با توانایی ولتاژتا ۱۲ولت از جمله ویژگی های این ردیاب می باشد. این نوع ردیاب نیز دارای حس گر تشخیص حرکت نیز می باشد.

نکته قابل توجه این است که این ردیاب باتوجه به استفاده از دو فناوری موقعیت یابgps.lbs توانایی این را دارد که اگر موتور سیکلت در نقاط دور دستی باشد و قابلیت ارسال اطلاعات نباشد این اطلاعات ثبت و نگه داری می شوند و سپس به سرور ارسال می شود  و بعد از آن قابلیت بررسی و پیگیری نیز دارد.

انواع ردیاب های موتور سیکلت

استفاده از این نوع ردیاب برای انواع موتور سیکلت ها با کارایی های مختلف از جمله:

  • پیک های موتوری
  • هیئت های موتورسواری
  • لیزینگ موتورسیکلت

بسیار مناسب می باشد زیرا به راحتی موقعیت و مکان مورد نظر قابل دسترسی می باشد.

امروزه با توجه به گسترش بازار انواع مختلف ردیاب برای موتور سیکلت با توجه به هر سلیقه ای به راحتی یافت می شود. بنابراین انواع ردیاب با قیمت مناسب و ارزان برای موتورسیکلت وجود دارد.

همچنین توجه داشته باشید که برخی ردیاب های ارزان قیمت برای موتورسیکلت دارای دقت بالایی نیز می باشند. انتخاب ردیاب مناسب با توجه به سیستم و توانایی موتورسیکلت بسیار مهم است.

یکی دیگر از انواع ردیاب ها ارزان قیمت و مناسب  ردیاب جیبی نیز می باشد. این نوع ردیاب به دلیل داشتن حجم کوچک و ابعاد مناسب کاربرد های گوناگونی نیز دارد. از جمله ویژگی های منحصربفرد ردیاب های جیبی می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

  • این نوع ردیاب با توجه به اسمش می توان علاوه بر موتور سیکلت برای استفاده اشخاص از آن نیز استفاده کرد.
  • معمولا برای افراد سالمند که مسیر خود را گم می کنند بسیار کاربردی نیز می باشد.

در پایان بهتر است بدانید که بهترین ردیاب برای موتورسیکلت ردیابی با پردازشگر قدرتمند و همچنین منبع تغذیه همراه و داشتن سرعت بالا در ارسال اطلاعات به سرور اصلی  است که این نوع ویژگی در میان ردیاب های ارزان قیمت برای موتورسیکلت یکی از ویژگی های بارز نیز می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *